Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ tx800 double head inkjet printer system ] mecz 295 produkty.
Drukarka atramentowa Lepsza płyta główna drukarki Spurt ciągnie, system kontroli druku atramentowego USB2.0 DX7
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacje zagłówka: | 198mm * 132mm |
| Kolor: | Niebieski |
Interfejs sieciowy Osiem głowic do drukarek atramentowych i3200, zestaw do pirografii z białym atramentem
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacje zagłówka: | 240mm*172mm |
| kolor: | niebieski |
Zestaw do druku atramentowego USB2.0 DX7 z czterema głowicami do drukarki prowadnic taśm
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacje zagłówka: | 198mm * 132mm |
| kolor: | niebieski |
Płaski panel UV Druk tekstylny Port sieciowy Tx600 Czterogłowicowa płyta drukarki Płyta atramentowa
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 198mm * 132mm |
| Kolor: | Niebieski |
Tekstylna termotransferowa elipsa Cyfrowa prasa termiczna do filmowania Płyta drukarki I3200 Cztery głowice
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 240mm * 172mm |
| Kolor: | Niebieski |
Jednogłowicowy, niedrogi zestaw atramentowy USB2.0 DX5 do drukarki ściennej, drukarki podłogowej
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| SPECYFIKACJA ZAGŁÓWKA: | 63mm*123mm |
| Kolor: | niebieski zielony |
USB2.0 Niski koszt DX7 Jednogłowicowa drukarka atramentowa Zastosowanie do drukarki ściennej Drukarka płaska UV
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| SPECYFIKACJA ZAGŁÓWKA: | 63mm*123mm |
| Obowiązujący model: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
Drukarka termotransferowa z folii PET 4720 zestaw czterech głowic atramentowych W5113
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacje zagłówka: | 240mm*172mm |
| kolor: | niebieski |
Interfejs sieciowy DX5 jednogłowicowa drukarka atramentowa do drukarki pirograficznej z białym atramentem
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 200mm*111mm |
|---|---|
| SPECYFIKACJA ZAGŁÓWKA: | 63mm*123mm |
| Kolor: | niebieski zielony |
USB2.0 Tx600 Czterogłowicowa płyta drukarki do płaskiej drukarki termotransferowej z folią PET
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 198mm * 132mm |
| Pakiet transportowy: | Silny profesjonalny pakiet eksportowy |

