Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ tx800 double head inkjet printer system ] mecz 295 produkty.
Drukarka pirograficzna Płyta atramentowa USB3.0 I3200 do drukarki termotransferowej dla zwierząt domowych
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 240mm * 172mm |
| Kolor: | Niebieski |
Płytka atramentowa z włókna optycznego G5i Czterogłowa maszyna fotograficzna UV Płaskoładowa butelka wina skarpetka Płytka cylindryczna drukarki
| Model dyszy aplikacyjnej: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610,I1600,G5I |
|---|---|
| Model dyszy: | Ricoh G5I |
| Cechy: | Oryginalne i fabrycznie nowe |
Cylindryczna drukarka UV TX800 atramentowa butelka wina PET filmowa drukarka cieplna drukarka cyfrowa bezpośrednia
| Nazwa produktu: | Zestaw do drukarki atramentowej TX800 |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Zapewnij wsparcie techniczne |
| Wykorzystane branże: | Branża reklamowa, tekstylna, opakowaniowa i poligraficzna |
Zestaw płyt drukowanych TX800 płyta główna drukarki etykiet kryształowych do drukarki pirograficznej z płaskim panelem UV z białym atramentem
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 94mm * 123mm |
| Model dyszy aplikacyjnej: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
Części drukarki TX800 głowica drukarska do drukarki z rozpuszczalnikami ekologicznymi drukarka do druku ściennego tabletek do druku reklamowego drukarka fotograficzna
| Nazwa produktu: | Zestaw do drukarki atramentowej TX800 |
|---|---|
| Typ drukowania: | Drukarka atramentowa |
| Usługa posprzedażna: | Zapewnij wsparcie techniczne |
Drukarka UV Crystal Label Inkjet Board do druku płaskoładowego i cylindrowego
| Nazwa produktu: | Zestaw do drukarki atramentowej TX800 |
|---|---|
| Typ drukowania: | Drukarka atramentowa |
| Cechy: | Oryginalne i fabrycznie nowe |
Płyty atramentowe z głowicą atramentową TX800
| Product name: | TX800 inkjet board kit |
|---|---|
| Printhead Model: | TX800 Printhead |
| Printing Type: | Inkjet Printer |
DX7 Pojedyncza głowica Fpc z płaskim przewodem drukowanym do drukarki atramentowej Eco Solvent
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacje zagłówka: | 198mm * 132mm |
| MODEL DYSZY APLIKACYJNEJ: | DX7,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
Lepsza drukarka OEM DX5 PCB Płyta drukarki System sterowania drukarką Płyta główna
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacje zagłówka: | 198mm * 132mm |
| MODEL DYSZY APLIKACYJNEJ: | DX7,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
Drukarka z bezpośrednim wtryskiem Zestaw płyt atramentowych USB2.0 7610 do drukarki pirograficznej z białym atramentem
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 198mm * 132mm |
| Obowiązujący model: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |

