Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ tx800 double head inkjet printer system ] mecz 295 produkty.
4 głowica TX600 głowica drukująca zestaw płyt części zamienne system płyta główna zagłówek do płaskiej drukarki UV drukarka atramentowa dtf
| Nazwa: | Płyta kontrolna drukarki atramentowej TX600 z czterema głowicami |
|---|---|
| Model głowicy natryskowej aplikacji: | 4720, W5113, I3200, Tx800, XP600, Dx5, Dx7, 7610 |
| Aplikacja: | Warsztaty naprawy maszyn, Drukarnie, Reklama |
Drukarka cylindryczna 7610 Czterogłowicowa drukarka atramentowa do drukowania zdjęć reklamowych
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 198mm * 132mm |
| Obowiązujący model: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
USB2.0 TX600 folia PET drukarka termotransferowa InKjet Board bezpośredni wtrysk cztery głowice
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 198mm * 132mm |
| Pakiet transportowy: | Silny profesjonalny pakiet eksportowy |
Dostosowana płyta drukarki etykiet na kubki z wodą
| Applicable Printhead: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610,I1600 |
|---|---|
| Advantage: | Fast Delivery, Advanced Quality |
| Model: | I1600 Printer Board |
Drukarka PET do przenoszenia ciepła na folie Inkjet Board XP600 UV Flatbed Cylinder Clothing White Ink Heat Transfer Printing
| Nazwa produktu: | Zestaw płytek do drukarek atramentowych XP600 |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Zapewnij wsparcie techniczne |
| Kontrola jakości: | 100% wstępnie przetestowane na długo przed wysyłką |
System sterowania drukarką atramentową Lepsza drukarka Interfejs sieciowy I3200 Osiem głowic do drukarki termotransferowej z folii PET
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacje zagłówka: | 240mm*172mm |
| Kolor: | Niebieski |
XP600 Drukarka do druku atramentowego UV Flatbed Cylindrical Plastic Shell Printing Spurt Draws PET Film Heat Transfer Printer
| Nazwa produktu: | Zestaw płytek do drukarek atramentowych XP600 |
|---|---|
| Model głowicy drukującej: | Głowica drukująca XP600 |
| Typ drukowania: | Drukarka atramentowa |
Głowica drukująca G5I płyty głównej do przemysłowej drukarki DTG na dużą skalę do drukarki termotransferowej folii PET
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 198mm * 132mm |
| Model dyszy aplikacyjnej: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
Płyty zintegrowane TX800 płyty atramentowe do drukarki ściennej małe płaskie panele reklamowe system sterowania drukarką fotograficzną
| Model głowicy drukującej: | Głowica drukująca TX800 |
|---|---|
| Rodzaj: | deska zestawu |
| Okres gwarancji: | 1 rok |
Białej atramentu pirograficznego tablicy drukarskiej TX800 zestaw atramentowy drukowanie w rolkach UV transfer cyfrowy bezpośredni natrysk A3 drukowanie tekstylu
| Nazwa produktu: | Zestaw do drukarki atramentowej TX800 |
|---|---|
| Usługa posprzedażna: | Zapewnij wsparcie techniczne |
| Wykorzystane branże: | Branża reklamowa, tekstylna, opakowaniowa i poligraficzna |

