Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ single head r800 inkjet print board ] mecz 8 produkty.
Gigabit network DX5 jednogłowicowa drukarka atramentowa do drukarki fotograficznej Drukarka płaska UV
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 200mm*111mm |
|---|---|
| SPECYFIKACJA ZAGŁÓWKA: | 63mm*123mm |
| Kolor: | niebieski zielony |
Jednogłowicowy zagłówek R800 DX5, niedrogi zagłówek
| Nazwa: | Zagłówek |
|---|---|
| Model: | DX5 Pojedyncza głowica |
| Specyfikacja: | 63mm*123mm |
Niski koszt przemysłowego druku atramentowego R800 DX5 do drukarki ściennej
| Nazwa: | Zagłówek |
|---|---|
| Model: | DX5 Pojedyncza głowica |
| Specyfikacja: | 63mm*123mm |
Jednogłowicowy, niedrogi zestaw atramentowy USB2.0 DX5 do drukarki ściennej, drukarki podłogowej
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| SPECYFIKACJA ZAGŁÓWKA: | 63mm*123mm |
| Kolor: | niebieski zielony |
System sterowania drukarką atramentową Usb2.0 Niski koszt podwójna głowica R800 Dx5 do drukarki z ciągami wodnymi
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacje zagłówka: | 94mm*123mm |
| Kolor: | niebieski zielony |
DX5 Jednorazowa drukarka Inkjet Płyty Eco Solvent drukarka do malowania ścian małe płaskie panele reklamowe drukowanie zdjęć
| Nazwa produktu: | DX5 jednogłowa tablica płaska |
|---|---|
| Model głowicy drukującej: | Głowica drukująca DX5 |
| Cechy: | Oryginalne i fabrycznie nowe |
Drukarka płaska DX5 Dwugłowicowy system kontroli druku atramentowego Niski koszt USB2.0 Lepsza drukarka atramentowa
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacje zagłówka: | 94mm*123mm |
| Kolor: | niebieski zielony |
Interfejs sieciowy DX5 z dwugłowicową drukarką atramentową do drukowania zrywkowego drukarki Cyfrowa drukarka tekstylna
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 200mm*111mm |
|---|---|
| SPECYFIKACJA ZAGŁÓWKA: | 94mm*123mm |
| Kolor: | niebieski zielony |
1

