Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ dx7 four head printer inkjet board ] mecz 302 produkty.
Zestaw płyt drukarki atramentowej Sieć Gigabit Pojedyncza głowica XP600 Zestaw do drukarki pirograficznej z białym atramentem
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 200mm*111mm |
|---|---|
| Specyfikacje zagłówka: | 63mm*123mm |
| Kolor: | Niebieski |
Drukarka ścienna Podłogowa płyta drukarki DX5 Zestaw do druku z pojedynczą głowicą System drukarki atramentowej
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacje zagłówka: | 63mm*123mm |
| Obowiązujący model: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
I3200 Eight Head USB3.0 Tekstylna cyfrowa płytka drukarki atramentowej
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacje zagłówka: | 240mm*172mm |
| MODEL DYSZY: | Głowica drukująca I3200 |
USB2.0 Tx600 Czterogłowicowa płyta drukarki Inkjet do płaskiej drukarki UV z białym atramentem do pirografii
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 198mm * 132mm |
| Kolor: | Niebieski |
7610 dwugłowicowa płyta drukarki atramentowej niskie koszty użytkowania do drukarki płaskiej UV
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 94mm * 123mm |
| Obowiązujący model: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
USB2.0 Optical Fiber I3200 Double Head Inkjet Printer System Lepsza drukarka
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 198mm * 132mm |
| Kolor: | Niebieski |
XP600 Jednogłowicowy system drukarki atramentowej Niski koszt Do użytku z drukarką fotograficzną
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| SPECYFIKACJA ZAGŁÓWKA: | 63mm*123mm |
| Kolor: | Niebieski |
System drukarki atramentowej USB2.0 DX5 z podwójną głowicą do drukarki pirograficznej z białym atramentem
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 198mm * 132mm |
| Model dyszy aplikacyjnej: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
USB2.0 Niski koszt DX5 z pojedynczą głowicą Inkjet Print Board do drukarki fotograficznej
| SPECYFIKACJA PŁYTY GŁÓWNEJ: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| SPECYFIKACJA ZAGŁÓWKA: | 63mm*123mm |
| Obowiązujący model: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
Części drukarki 4720 Zestaw płyt na 2 głowice W5113 Eco Solvent/solvent/sublimation Inkjet Printer
| Specyfikacja płyty głównej: | 182mm * 112mm |
|---|---|
| Specyfikacja płyty głównej: | 198mm * 132mm |
| Serwis pogwarancyjny: | Profesjonalna obsługa posprzedażna |

